Specialized Turbo Levo Comp - Spruce / Tarmac Black

od 800,- Kč / den vč. DPH
info Zobrazit kompletní ceník

Model Turbo Levo Comp je hliníková varianta nejlepšího trailového elektrokola. Turbo Levo Comp je vybaveno hliníkovým rámem s asymetrickým designem Sidearm. Odpružení Fox dává kolu perfektní jízdní vlastnosti v těžkém terénu. Jeden z nejvýkonnějších a nejplynulejších motorů je osazený 700Wh baterií, která zvyšuje dojezd až o 40%.

Značka: Specialized
Velikost kola: 21
Nejdříve musíte vybrat datum pro vaší rezervaci

Detaily produktu

Model Turbo Levo Comp je hliníková varianta nejlepšího trailového elektrokola. Turbo Levo Comp  je vybaveno hliníkovým rámem s asymetrickým designem Sidearm. Odpružení Fox dává kolu perfektní jízdní vlastnosti v těžkém terénu. Jeden z nejvýkonnějších a nejplynulejších motorů je osazený 700Wh baterií, která zvyšuje dojezd až o 40%.

Motor Specialized 2.1 u kola Turbo Levo patří mezi špičku v efektivnosti a hodnoty kroutícího momentu. Společně s baterií o kapacitě 700Wh vám kolo nabízí několik hodin 100% zábavy. Aplikace Mission Control pro řízení vyjížděk dokáže automaticky spravovat baterii a zajistit, aby vydržela tak dlouho, jak jen potřebujete.

Geometrie rámu je totožná jako klasické trailové modely Specialized. Nové Turbo Levo se nezalekne ani těch nejčernějších trailů. Odpružení Fox 150 mm vpředu a 160 mm vzadu vám dá absolutní důvěru ve vaše kolo.

Kvalitní mechanická sada Shimano SLX a výkonné brzdy Shimano SLX jen potvrzují dovednosti nového Turbo Levo.

Hlavní přednosti a parametry:

  • Motor Specialized 2.1, který je jeden z nejvýkonnějších a nejefektivnějších na trhu
  • Vylepšená řídicí jednotka Connect Unit
  • Baterie s obrovskou kapacitou 700Wh
  • Odpružení Fox Float Rhythm / Performance s 150 mm vpředu a 160 mm vzadu.
  • Kvalitní mechanická sada Shimano SLX  
  • Teleskopická sedlovka X-Fusion