Anyrent

Jak správně objednat lyže

Jak objednat lyže

Objednání lyžařského setu přes Anyrent může usnadnit před víkendem či prázdninami složitou komunikaci s lokálními půjčovnami, pomoci závazně rezervovat či si nechat doručit potřebné vybavení a ušetřit drahocenný čas.
Je však potřeba věnovat pozornost správnému postupu.

Nyní nabízíme veškeré lyže v setu, což znamená, že nabízená cena zahrnuje samotné lyže všech druhů, typ boty k dané kategorii lyží, hole a obal.

Součástí zapůjčení lyží je i seřízení vázání. Pokud budete objednávat s doručením, je potřeba uvést správné a co nejpřesnější údaje, což je výška, váha a úroveň lyžaře. Tyto údaje nám prosím vyplňte v boxu po odeslání objednávky stejně jako velikost nohy pro výběr vhodné lyžařské obuvi. Pokud cokoliv zapomenete, ozveme se vám my emailem či telefonicky.

Pro objednání správné velikosti lyžařské obuvi potřebujeme znát vaši obvyklou velikost a ideálně také délku nohy v cm. Návod naleznete na stránce Jak správně změřit nohu .

Jak vybrat délku lyží najdete na stránce Jak správně vybrat lyže .

Pokud budete mít zájem o půjčení pouze lyží samostatně, dejte nám vědět a od ceny vám odečteme adekvátní poměrnou částku. Boty je možné samostatně objednat přímo na webu.

Přehled ceníků samostatných položek