Jak to funguje

Anyrent je online agregátor a půjčovna sportovního vybavení se širokou nabídkou pro všechny sezóny od cyklistiky, lyžování, vodní sporty až po karavany nebo prostředky pro přepravu sportovního vybavení.

Zboží si přes náš web objednáte, zaplatíte a můžete si ho buď vyzvednout u nás, na Císařské louce v Praze 5, u našich partnerů - aktuálně především Ski a Bike Centrum Radotín nebo si ho necháte dovézt kamkoliv po Praze, na Vámi určenou adresu.

Letní sporty

Nabízíme kola všech druhů a cenových kategorií, od levnějších MTB, přes kvalitní elektrokola, celoodpružená kola, treková kola, silniční kola, dětská kola, vozíky za kolo až po paddleboardy.

Jak správně vybrat kolo

Zimní sporty

Disponujeme širokou nabídkou lyží všech druhů pro děti i dospělé, sjezdové carvingové lyže, běžky na klasiku a skate, vybavení na skialpy, snowboardy, lyžařskou obuv i doplňky. Vše si lze půjčit samostatně i v balíčku. Nabízíme celosezónní výpůjčky.

Jak správně vybrat lyže

Cyklistika

Máme kvalitní a dostupné vybavení pro všechny, kteří chtějí cyklistiku jen vyzkoušet, např. směrem po cyklostezkách na západ od Prahy, do údolí řek Vltavy nebo Berounky rovnou od naší Anyrent centrály umístěné na Císařské louce, Praha 5 - Smíchov. Kontakty
Půjčujeme i špičkové vybavení pro zkušené sportovce nebo pro rodiny s dětmi, a to jak na víkend, dovolenou nebo celosezónně.

Jak správně vybrat kolo

Vodní sporty

Disponujeme širokou nabídkou paddleboardů, kajaků nebo Vám půjčíme nafukovací katamarán a nebo vybavení pro potápění a další druhy vodních sportů.

Karavany

Ve spolupráci se sesterskou společností http://anywherecampers.com a https://karavanycesko.cz nabízíme ke krátkodobému i dlouhodobému pronájmu špičkové modely karavanů Adria Matrix PLUS s automatickou převodovkou a Adria Matrix AXESS s převodovkou manuální.
Naše flotila čítá 52 vozidel a většina našich autokaravanů je zcela nových.

Autoboxy THULE

Jezdíte na delší dovolenou jen párkrát ročně a nechcete si kupovat autobox? Naše půjčovna autoboxů Vám připraví k zapůjčení střešní boxy renomované švédské značky THULE, jedničky v oboru.
Všechny autoboxy THULE se vyznačují snadnou montáží a obsluhou, vysokou bezpečností díky centrálnímu zamykání, elegancí a mimořádným aerodynamickým designem. Střešní boxy THULE využívají upínací systém Fast-Grip, který zásadně usnadňuje montáž autoboxu na auto, bez jakéhokoliv potřebného nářadí. Patentovaný pružinový systém THULE Dual-Force naopak mimořádně usnadňuje otvírání a zavírání krytu autoboxu.

Doprava po Praze

Naším cílem je Vaše maximální flexibilita, rychlost dodávky a cenová dostupnost právě pro Vás. Umožňujeme doručení Vámi objednaného vybavení kamkoliv po Praze, případně jeho zpětné doručení na naši centrálu na Císařské louce, Praha 5. V centrále Anyrent si samozřejmě můžete vybavení vyzvednout v rámci otevíracích hodin, případně po telefonické dohodě zcela sami.

Naše filozofie

Máme rádi městskou kulturu i přírodu. Chodíme na treky do domácích lesů i vysokých hor, běháme ve městě i po horách, jezdíme na MTB i silničních kolech, potkáte nás na běžkách v Jizerkách, ale i na skialpech v Alpách. Věnujeme se různým vodním sportům. Máme rodiny a děti.

Víme, že pro skvělý zážitek ze sportu je potřeba kvalitní a udržované vybavení, které je často drahé a s ohledem na sezónnost a různorodost zájmů, se obvykle příliš ekonomicky nevyplatí ho kupovat, vlastnit a udržovat.

Náš projekt Anyrent agregátoru má uživatelům zjednodušit zapůjčení sportovního vybavení propojením půjčoven s koncovými zákazníky, a to prostřednictvím online webové platformy Anyrent.

Anyrent podporuje trend nekupovat zbytečné věci, které na konec vůbec nevyužijeme, ale naopak si půjčovat kvalitní, zkontrolované, pravidelně servisované a pojištěné vybavení. Současně tímto přístupem chceme podporovat myšlenku udržitelnosti, šetřit naši přírodu a ve finále i vlastní peněženku.

Anyrent je členem rodiny Airwaynet a.s.
https://www.airwaynet.cz
https://anywherecampers.com
https://karavanycesko.cz
https://www.praguecamp.cz