Trek Slash 8 GX - teal to nautical navy fade

od 800,- Kč / den vč. DPH
info Zobrazit kompletní ceník

Trek Slash 8 je enduro speciál s rychlými 29palcovými koly, kvalitním odpružením RockShox a odolnou sadou SRAM GX Eagle. Hliníkový rám s novou technologií představuje ideální stroj pro všechny typy jezdce. Knock Block 2.0 a 160mm zdvih s tlumičem RockShox Super Deluxe a 170mm vidlice RockShox Lyrik Select+.

Značka: Trek
Velikost kola: 19
Nejdříve musíte vybrat datum pro vaší rezervaci

Detaily produktu

Trek Slash 8 je enduro speciál s rychlými 29palcovými koly, kvalitním odpružením RockShox a odolnou sadou SRAM GX Eagle. Hliníkový rám s novou technologií představuje ideální stroj pro všechny typy jezdce. Knock Block 2.0 a 160mm zdvih s tlumičem RockShox Super Deluxe a 170mm vidlice RockShox Lyrik Select+.

Trek Slash 8 je enduro-kolo, které zdolá velké dropy, skoky a ty nejnáročnější technické pasáže. Slash je vhodný i na občasné enduro závody. Díky hliníkovému rámu, robustnímu odpružení a pohonu 1x12 Eagle máte k dispozici stroj, který hravě zvládá závodní tratě i náročné jízdy kdekoli a navíc dosahuje perfektního poměru cena/výkon.

Hlavní přednosti a parametry:

  • Elegantní vnitřní úložný prostor je univerzálním místem na převážení náčiní a vybavení.
  • Kolo je osazeno druhým krytem dolní rámové trubky, který ještě lépe ochrání rám před poškozením při přepravě.
  • Je jako doma na závodech i na jízdách v přírodě. Je to závodní kolo, s kterým si užijete zábavu i při jízdě na náročných trailech.
  • Nový snímatelný Knock Block nabízí větší úhel řízení a ochrání tak všechna lanka a hadičky, aniž by omezil poloměr otáčení.
  • Širší sedlová trubka, širší 34,9mm teleskopická sedlovka je silnější, odolnější a snáze se pohybuje nahoru a dolů.