Specialized Crosstrail EQ - cast black

od 242,- Kč / den vč. DPH
info Zobrazit kompletní ceník

Použité kolo z naší KVIFF festivalové půjčovny. Výborné fitness kolo pro pohodlnou a rychlou jízdu. K dispozici od 9. 7. 2019

Značka: Specialized
Velikost kola: 19
Nejdříve musíte vybrat datum pro vaší rezervaci

Detaily produktu

Použité kolo z naší festivalové půjčovny. Každé kolo prošlo před odprodejem kompletním servisem a je plně funkční. Použitá fotka je pouze ilustrační, každé kolo má za sebou svůj vlastní příběh a šrámy, ke kterým během něho přišlo.

Berete-li své fitness vyjížďky vážně - poslední věc, kterou potřebujete, je být omezováni vaším kolem. To je důvod, proč náš Crosstrail EQ je vybaven zátěžovou vidlicí s technologií Fitness Brain pro rychlé, efektivní a intuitivní použití na jakémkoli povrchu.

Pro dosažení kombinace maximálního pohodlí a rychlosti je rám vybudován z velmi lehkého a pevného hliníku A1 Premium.

CrossTrail EQ je plně vybaven blatníky, světly a zadním nosičem, takže vše potřebné máte již na kole nainstalováno.
Přidejte kombinaci kvalitních komponentů Shimano, výkonných hydraulických kotoučových brzd Promax a máte kolo, které je dokonale vybavené, aby vám pomohlo zasáhnout vašich cílů.

  • V rámci programu Body Geometry byl navržen rám, který dosahuje rovnováhy mezi pohodlím a efektivitou. Hliníková konstrukce A1 Premium sníží váhu a maximalizuje životnost.

  • Vidlice SR Suntour NEX je vybavena 55 mm zdvihem, která skvěle tlumí nerovnosti terénu, zatímco technologie Fitness Brain podporuje větší účinnost při šplhání a šlapání.

  • Hydraulické kotoučové brzdy Promax zajistí spolehlivé brzdění za všech podmínek.