Anyrent
Výdejní místo: Ski a Bike Centrum Radotín

Specialized Stumpjumper Comp - smoke/cool grey/carbon

od 886,- Kč / den vč. DPH
info_outline Zobrazit kompletní ceník

Nový Specialized Stumpjumper ve verzi Comp je základní řada, která je stále postavená na karbonovém rámu. Asymetrický rám, který se může pyšnit perfektně vyladěnou geometrií a nízkou hmotností. Stumpjumper Comp je osazen kvalitní vidlicí Fox Float 34 Rhythm a tlumičem Fox Float DPS Performance.

Značka: Specialized
Velikost kola: 19
Nejdříve musíte vybrat datum pro vaší rezervaci

Detaily produktu

Specifikace se mohou změnit bez udání důvodu.
Obrázky produktů jsou pouze orientační.

Nový Specialized Stumpjumper ve verzi Comp je základní řada, která je stále postavená na karbonovém rámu. Asymetrický rám, který se může pyšnit perfektně vyladěnou geometrií a nízkou hmotností. Stumpjumper Comp je osazen kvalitní vidlicí Fox Float 34 Rhythm a tlumičem Fox Float DPS Performance.

Asymetrická geometrie rámu, která se může pyšnit vysokou mírou progresivity. Položená vidlice s malým offsetem, strmější úhel sedlovky napomáhají perfketním vlastnostem v terénu. Opdružení a přepákování je navrhnuto tak, aby vás zdvih (140 mm vpředu a 130 mm vzadu) nijak nebrzdil nepříjemným houpáním při výjezdu a naopak při rychlé jízdě trailem pohlcovalo všechny překážky s jistotou.

Samotný rám je konstruován tak, aby jeho hmotnost byla co nejnižší při zachování co nejvyšší pevnosti. Všechny tyto kroky napomáhají tomu, aby byl nový Stumpjumper veliký univerzál. Svými vlastnostní rychlého a lehkého kola ukazuje trend současných trail biku.

Nový S-sizing Stumpjumpera od S1 do S6 umožňuje přesný výběr pro individuální jízdní styly. Všechny velikosti mají podobnou délku hlavové trubky a výšku horní rámové trubky a mění se především dosah. Menší velikosti S tak budou díky kratšímu dosahu hbitější, naopak větší velikosti zajistí stabilitu v rychlosti.

U nového Stumpjumperu nám také narostl praktický otvor pro nářadí nebo další drobnosti SWAT. Dále jsme přidali vak SWAT TM Bladder, který vám poskytne dalších 660 ml litrů vody ukryté ve vaší dolní rámové trubce.

Již tradiční zásada všech kol Specialized je naprsotý soulad všech velikosti s každým jezdcem a tak Technologie Rider-First Engineered zajišťuje, že Stumpjumper extrémně stabilní a hravý v každé velikosti.

Hlavní přednosti a parametry:

 • Karbonový asymetrický rám s vysokou tuhosti, při zachování co nejnižší hmotnosti
 • Materiál rámu FACT 11m
 • 140/130 mm zdvihu naladěného tak, aby bylo kolo ve sjezdu velice stabilní a při výjezdu příjemně pevné.
 • Kvalitní a spolehlivá vidlice Fox Float 34 Rhythm, a tlumič Fox Float DPS Performance 
 • Nový S-Sizing, který umožňuje přesný výběr velikosti podle vašeho jízdního stylu
 • Technologie Rider-First Engineered zajišťuje, že Stumpjumper extrémně stabilní a hravý v každé velikosti.
 • U nového Stumpjumperu nám také narostl praktický otvor pro nářadí nebo další drobnosti SWAT. Dále jsme přidali vak SWAT TM Bladder
 • Spolehlivá mechanická sada Shimano SLX 12 Speed
 • teleskopická sedlovka X-Fusion Manic
 • Velice účinné čtyřpístkové brzdy Shimano SLX 200mm/180mm
 • Odolné hliníkové ráfky Roval 29