Specialized Pitch Men's Comp 27,5 - black/black/gold

od 800,- Kč / den vč. DPH
info Zobrazit kompletní ceník

Bazarové kolo za naší půjčovny. Osvědčené horské kolo pro rekreační bajkery. Přehazovačka Shimano a 3x9převodů, kvalitní hliníkový rám a kola o rozměru 650B (27,5"). Odpružená vidlice SR Suntour 650b a kotoučové brzdy. Spolehlivé a odolné rekreační horské kolo. Doporučujeme.

Značka: Specialized
Velikost kola: 15
Nejdříve musíte vybrat datum pro vaší rezervaci

Detaily produktu

Bazarové kolo za naší půjčovny. V případě zájmu o koupi bude na kole proveden kompletní servis před samotným prodejem. Pedály nejsou součástí.

Během vašeho ježdění jste jistě někdy zatoužili vydat se na trail, nebo jen tak někam, neplánovaně. Jestliže budete mít plně vybavené kolo, pak si tyto touhy můžete splnit. Od teď už se žádného terénu nemusíte bát, s kolem Pitch Comp má temeprament na jakýkoli výlet. Má lehký hliníkový rám, který je odolný a poddajný, k tomu pohodlná a sebejistá geometrie Sport Trail 27,5. Nechybí korozi odolné vybavení a dostatek předního odpružení. A v tu ránu jste připraveni na realizaci jakékoli vaší cyklistické myšlenky.

  • Rám je konstruován z lehkého materiálu A1 Premium Aluminum, aby byl dostatečně poddajný a odolný, navíc je podpořen naší geometrií Sport Trail 27,5. Touto kombinací získáte kolo, které je extrémně univerzální a je stejně tak dobré ve stoupáních, jako ve sjezdech.

  • Na zakázku vyrobená vidlice SR Suntour 27,5 spojuje pružinové tlumení s naší technologií tlumení Multi-Circuit Damping pro eliminaci všech vibrací. Se zdvihem 80/100 mm (dle velikosti rámu) vyžehlí jakýkoli terén, který máte před sebou.

  • Plynulé řazení o 9ti rychlostech Shimano Acera s kazetou 11-34 zubů se postará, aby vaše kolo bylo připraveno na všechna stoupání, ale i nekonečné roviny.