Anyrent
Výdejní místo: Ski a Bike Centrum Radotín

Specialized Diverge Sport Carbon -Gloss Forest Green/Ice Papaya/Chrome/Wild Ferns

od 990,- Kč / den vč. DPH
info_outline Zobrazit kompletní ceník

Gravel kolo Specialized Diverge E5 Comp Carbon je ideálním společníkem na únik do přírody. Karbonový rám FACT 8r Carbon dělá toto kolo ještě lehčí. Diverge se cítí jako doma na prášných, štěrkovým cestách a zvládnete s ním je lehký flowtrail a pár klopených zatáček k tomu. Nesmíme však zapomenout, že gravel bike má půl své DNA z čistokrevného silničního kola, a tak to umí hodně rychle i na silnici. Revoluční odpužení Future Shock, které je umístěno v hlavové trubce extrémně zvyšuje pohodlí na št

Značka: Specialized
Velikost kola: 52
Nejdříve musíte vybrat datum pro vaší rezervaci

Detaily produktu

Gravel kolo Specialized Diverge E5 Comp Carbon je ideálním společníkem na únik do přírody. Karbonový rám FACT 8r Carbon dělá toto kolo ještě lehčí. Diverge se cítí jako doma na prašných, štěrkovým cestách a zvládnete s ním je lehký flowtrail a pár klopených zatáček k tomu. Nesmíme však zapomenout, že gravel bike má půl své DNA z čistokrevného silničního kola, a tak to umí hodně rychle i na silnici. Revoluční odpružení Future Shock, které je umístěno v hlavové trubce extrémně zvyšuje pohodlí na štěrkové cestě nebo drsném asfaltu.

Přední vidlice a zadní vzpěry umožňují použít pláště o tloušťce až 2.1", což z tohoto kola dělá obrovského univerzála. Tato šířka pláště je ve světě gravelů opravdová rarita. Máte velikou možnost výběru pláště, které se můžou hodit buď na rychlé silniční úseky a nebo drsnější terén.

Typická gravelová řidítka s mírným vykrojením ve spodní části beranů. Toto vykrojení využijete v prudkých terénních sjezdech a nebo rychlých pasážích.

Speciálně navržené gravelové brzdy ze sady Shimano GRX. Tyto hydraulické gravelové brzdy jsou konstruovány tak, aby vás nic nepřekvapilo. Brzdy mají silný brzdný účinek ale jejich dávkování je velice přesné.

Převody 2x11 jsou velice podobné jako můžete najít na silničním kole. Kombinace 2x11 umožňuje vyšší počet převodů.

Hlavní přednosti a parametry:

  • Karbonový rám snižuje hmotnost kola a dělá jízdu hladší
  • Obrovská variabilita, můžete střídat všechny typy povrchů
  • Typická gravelová řidítka s mírným vykrojením ve spodní části beranů
  • Možnost použití plášťů o šířce až 2.1"
  • Revoluční odpružení Future Shock
  • Hydraulické kotoučové brzdy z gravelové sady Shimano GRX 
  • 2x11 sada Shimano GRX, vyšší počet převodů

Vytáhli jsme nový Specialized Diverge do kopců za Radotínem, otestovali ho a natočili toto krátké video. Pokud se vám Diverge zalíbil můžete si ho rezervovat v naší cyklopůjčovně.