Anyrent
Výdejní místo: Ski a Bike Centrum Radotín

Trek Fuel EX 9.7 - lithium grey/factory orange

od 886,- Kč / den vč. DPH
info_outline Zobrazit kompletní ceník

Fuel EX 9.7 je univerzální stroj na traily a do rozmanitého terénu postavený na karbonovém rámu. Lehký a tuhý celokarbonový rám z materiálu OCLV Mountain Carbon se zabudovanou přihrádkou, 140mm vidlici FOX Rhythm 36, zadní odpružení FOX Float Performance se zdvihem 130 mm, sada 1x12 Sram NX/GX Eagle.

Značka: Trek
Velikost kola: 19
Nejdříve musíte vybrat datum pro vaší rezervaci

Detaily produktu

Fuel EX 9.7 je univerzální stroj na traily a do rozmanitého terénu postavený na karbonovém rámu. Lehký a tuhý celokarbonový rám z materiálu OCLV Mountain Carbon se zabudovanou přihrádkou, 140mm vidlici FOX Rhythm 36, zadní odpružení FOX Float Performance se zdvihem 130 mm, sada 1x12 Sram NX/GX Eagle. 

Tento bike je univerzální stroj na traily a do rozmanitého terénu. Kvalitnější komponenty jsme použili tam, kde na tom opravdu záleží, například u odpružení, osazení a kol Bontrager, která jsou připravena na bezdušový systém. 

Hlavní přednosti a parametry:

  • Díky širšímu rozsahu převodů a účinnějšímu odpružení překonáte i technicky náročná stoupání, na která byste si předtím netroufli.
  • Když porovnáte parametry a cenu, lepší stroj než Fuel EX 8 nenajdete.
  • Tohle kolo vás namotivuje k tomu, abyste každou zatáčku, každé kamenné pole i každý sjezd proletěli v co nejvyšší rychlosti.
  • Ovládání páčky teleskopické sedlovky nemůže být intuitivnější.
  • Rozšířili jsme sortiment velikostí, aby si mohl vybrat opravdu každý. K rámu vaší velikosti navíc dostanete ta nejrychlejší kola: u rámů XS to budou 27,5palcová, u S budete mít na výběr rozměry 27,5 nebo 29 palců a velikosti M až XL budou osazeny 29palcovými koly.