Anyrent
Výdejní místo: Praha 5 Ski a Bike Centrum Radotín

Trek Fuel EX 8 XT - rage red to dnister black fade

od 886,- Kč / den vč. DPH
info_outline Zobrazit kompletní ceník

Fuel EX 8 XT je univerzální stroj na traily a do rozmanitého terénu. Hliníkový rám, 140mm vidlice FOX Rhythm 34, 130mm zadní zdvih a mimořádně účinný tlumič Fox Performance Float. Sada komponent řazení Shimano XT 1x12 s extra lehkým převodem do stoupání (51 zubů) a teleskopickou sedlovku Bontrager Line.

Značka: Trek
Velikost kola: 21
Nejdříve musíte vybrat datum pro vaší rezervaci

Detaily produktu

Specifikace se mohou změnit bez udání důvodu.
Obrázky produktů jsou pouze orientační.

Fuel EX 8 XT je univerzální stroj na traily a do rozmanitého terénu. Hliníkový rám, 140mm vidlice FOX Rhythm 34, 130mm zadní zdvih a mimořádně účinný tlumič Fox Performance Float. Sada komponent řazení Shimano XT 1x12 s extra lehkým převodem do stoupání (51 zubů) a teleskopickou sedlovku Bontrager Line.

Tento bike je univerzální stroj na traily a do rozmanitého terénu. Kvalitnější komponenty jsme použili tam, kde na tom opravdu záleží, například u odpružení, osazení a kol Bontrager, která jsou připravena na bezdušový systém. 

Fuel EX 8 XT jsme vyladili nejnovějším řazením Shimano s nejširším rozsahem převodů a jedinečným tlumičem Fox Performance Float, který je úžasně citlivý, ale při šlapání i dostatečně tuhý.

Hlavní přednosti a parametry:

  • Díky širšímu rozsahu převodů a účinnějšímu odpružení překonáte i technicky náročná stoupání, na která byste si předtím netroufli.
  • Když porovnáte parametry a cenu, lepší stroj než Fuel EX 8 nenajdete.
  • Tohle kolo vás namotivuje k tomu, abyste každou zatáčku, každé kamenné pole i každý sjezd proletěli v co nejvyšší rychlosti.
  • Ovládání páčky teleskopické sedlovky nemůže být intuitivnější.
  • Rozšířili jsme sortiment velikostí, aby si mohl vybrat opravdu každý. K rámu vaší velikosti navíc dostanete ta nejrychlejší kola: u rámů XS to budou 27,5palcová, u S budete mít na výběr rozměry 27,5 nebo 29 palců a velikosti M až XL budou osazeny 29palcovými koly.