Anyrent
Výdejní místo: Ski a Bike Centrum Radotín

Trek Supercaliber 9.8 GX - gloss radioactive red/matte black

od 886,- Kč / den vč. DPH
info_outline Zobrazit kompletní ceník

Supercaliber 9.8 GX hravě zvládá krosové závody, včetně těch nejnáročnějších v rámci světového poháru. Ultralehký celokarbonový OCLV rám pro horská kola s 60mm zdvihem, 100mm vidlice Fox Performance 32 a lehký tlumič IsoStrut FOX Performance značky Trek výlučně navržený pro kola Supercaliber. Pohon Sram GX Eagle 1x12 a karbonová kola Bontrager.

Značka: Trek
Velikost kola: 19
Nejdříve musíte vybrat datum pro vaší rezervaci

Detaily produktu

Supercaliber 9.8 GX hravě zvládá krosové závody, včetně těch nejnáročnějších v rámci světového poháru. Ultralehký celokarbonový OCLV rám pro horská kola s 60mm zdvihem, 100mm vidlice Fox Performance 32 a lehký tlumič IsoStrut FOX Performance značky Trek výlučně navržený pro kola Supercaliber. Pohon Sram GX Eagle 1x12 a karbonová kola Bontrager.

Všechny prvky tohoto kola jsou navrženy pro rychlost, od účinného tlumiče IsoStrut po hmotnost snižující sedlové vzpěry bez čepů, které tlumí vibrace trailu. Tento parádní XC stroj doplňují lehké komponenty.

Hlavní přednosti a parametry:

  • Supercaliber je kolo do světového poháru. Je rychlé, hravě si poradí s technicky náročnými pasážemi a je skoro stejně lehké jako hardtaily.
  • Náš exkluzivní prvek IsoStrut s nastavitelným odpružením se postará a hladkou jízdu a efektivní přenos síly.
  • Sedlové vzpěry bez čepů snižují hmotnost a aktivním ohybem pomáhají minimalizovat vibrace.
  • Širší ráfky Kovee Pro 30 poskytují plášťům větší oporu, takže v nich můžete mít nižší tlak, což znamená lepší přilnavost.