Specialized Epic HT Carbon - gloss flo red/metallic white silver/tarmac black

od 800,- Kč / den vč. DPH
info Zobrazit kompletní ceník

Epic Hardtail je nyní vybaven karbonovým rámem o hmotnosti 915 gramů, vidlice RockShox Judy Gold 29 přináší přizpůsobitelnost a výkon v jednom, řazení SRAM SX Eagle s 12-ti rychlostmi Vám poskytne dostatek převodů pro zvládnutí i těch největších stoupání.

Značka: Specialized
Velikost kola: 19
Nejdříve musíte vybrat datum pro vaší rezervaci

Detaily produktu

Jednoznačně nejlepší cross-country závodní stroj dnešní doby. Epic Hardtail je nyní vybaven stejným karbonovým rámem o hmotnosti 915 gramů, jako model Pro. V kombinaci s chytře zvoleným osazením a jízdními kvalitami na špičkové úrovni, je toto kolo těžké porazit.

Hlavní přednosti a parametry:

  • ZAMÍCHÁ KARTAMI: Epic Hardtail je jedním z nejlehčích rámů dnešní doby, ale to není zdaleka vše. Navrhli jsme nejodolnější a nejpohodlnější závodní rám, v naší historii. Nemůžete být rychlí, pokud Vás trápí trail samotný. Naštěstí, Epic umí zamíchat kartami ve Váš prospěch.

  • VÍCE KONTROLY ZNAMENÁ VÍCE RYCHLOSTI: Toužíte po rychlejší jízdě? Kdo ne? Proto jsme otevřeli hlavový úhel a prodloužili dosah (reach). Epic si zachovává krátký rozvor kol pro hbité ovládání a nabízí předvídatelnější řízení. Pro lepší kontrolu a vyšší rychlost na jakémkoli trailu je pozice jezdce více centralizována.

  • Nový rám Epic Fact 11m je neuvěřitelně lehký, má pouhých 915 gramů. A co víc, navrhli jsme rám, který je neuvěřitelně schopný a pohodlný, s progresivní geometrií a pokročilým rozvržením kompozitu, které zvyšuje vertikální poddajnost.

  • Vidlice RockShox Judy Gold 29 přináší přizpůsobitelnost a výkon v jednom, aniž byste museli vykrást banku. Nabízí tlumení odskoku a páčku Motion Control „Lock-out“.
    Řazení SRAM SX Eagle s 12-ti rychlostmi Vám poskytne dostatek převodů pro zvládnutí i těch největších stoupání.