Anyrent
Výdejní místo: Praha 5 Snowboardel

Gladiator Origin 10'4''x31''x5''

od 200,- Kč / den vč. DPH
info_outline Zobrazit kompletní ceník

Origin 10.6 je nafukovacím paddleboardem kategorie ALLROUND. Hodí se tak jako stabilní paddleboard pro kratší výlety na klidnější vodě. Paddleboard je vyrobený technologií Double Laminated Fusion, tedy dvouvrstvou konstrukcí, kdy jsou jednotlivé vrstvy k sobě nataveny namísto použití lepidla. To se odráží v nízké váze prkna a menší zátěži životního prostředí při výrobě. Jak jsme u Gladiatoru zvyklí, tak i tento paddleboard můžete bezpečně nafouknout až na neuvěřitelných 26PSI. Vysoký tlak a z něj vyplývající tuhost má za následek perfektní skluz a jízdní vlastnosti blížící se pevným paddleboardům.

Délka: 315
Nejdříve musíte vybrat datum pro vaší rezervaci

Detaily produktu

Hrany plováku mají dvojitou, zesílenou vrstvu Xstrong Edge v kriticky namáhaných místech. Plovák je vybaven středovou flosnou, která je odnímatelná. V přední části paluby je umístěno pružné lano k přichycení osobních věcí nebo nákladu na delší cesty. Povrch plováku je potažen protiskluzovou EVA nášlapnou vrstvou.

Paddleboard i s veškerým příslušenstvím zabalíte do transportního batohu, který pohodlně unesete na zádech. Transportní batoh je objemný a perfektně zpracovaný. V této cenové kategorii bezkonkurenčně nejlepší.

Vlastnosti:

Double Laminated Fusion Speciální technologický proces výroby, který spočívá v tom, že jsou dvě vrstvy při výrobě slisovány (slaminovány) velkým tlakem bez použití lepidla. Při tomto procesu dochází k výrazné úspoře hmotnosti díky absenci lepidla a výroba má rovněž ekologičtější charakter. Díky lepšímu spojení obou vrstev (nedochází ke smykovému mikro-pohybu ve vrstvě lepidla) se dosahuje podstatně vyšší tuhosti.

Double Xstrong Edge Dvojitě zesílené obvodové hrany, které pomáhají uchránit paddleboard před protržením nejvíce kritických míst. 

Technické parametry:

  • Délka: 10'4" / 315cm

  • Šířka: 31" / 78cm

  • Tloušťka: 5" / 12cm

  • vratná záloha 2000 Kč