Anyrent
Výdejní místo: Anyrent

Paddleboard F2 Stereo 11'6''x33''x6'' - komplet s pádlem

od 250,- Kč / den vč. DPH
info_outline Zobrazit kompletní ceník

Rodinný multifunkční paddleboard F2 STEREO 11‘5 z kategorie Allround. Nosnost do 130 kg. Díky svému tvaru velmi stabilní a hodí se především na klidnější a mírně tekoucí vody.

Délka: 348
Nejdříve musíte vybrat datum pro vaší rezervaci

Detaily produktu

F2 Stereo 11,6-33

Větší RODINNÝ PLOVÁK (délka 348 cm, jezdec až 130 kg), stabilní (šířka 84 cm), špička pěkně prostupuje vodou. Plovák disponuje madly na přídi, patce i ve středu prkna. To uživateli umožňuje s paddleboardem snadno manipulovat jak na břehu, tak ve vodě. Navíc má pět rozmístěných kovových kroužků "D-ringů" pro možnost upnutí paddleboardového příslušenství (např. kajakové sedačky). Paluba je pokryta frézovanou protiskluzovou pěnovou podložkou, která se nesmeká a je příjemná pro nohy. Flexibilní lanka na plováku, díky kterým si na paddleboard můžete uchytit osobní věci. Dodáván v plnohodnotném přepravním batohu.

Rozměry zabaleného plováku:
Výška: 100 cm, Šířka: 72 cm, Tloušťka: 27 cm

Tlak paddleboardů
Paddleboardy značky F2 mají vnitřní houbovitou strukturu, která po nafouknutí na tlak 13-18 PSI perfektně drží tvar a je velmi tuhá. Doporučený tlak je 15 PSI, maximum pak 18 PSI.

Konstrukce: (DL - "Double layer")
Velmi bytelná a tuhá konstrukce. Jedná se dvě vrstvy PVC, které se při běžném používání nedají prorazit. Tato technologie je vhodná i do půjčoven. Díky vysoké podélné tuhosti je tato technologie vhodná pro těžké jezdce.