Volkl Flair 79 + vázání iPT WR XL 11 TCX GW Lady black/magenta

od 350,- Kč / den vč. DPH
info Zobrazit kompletní ceník

Sportovní dámské lyže širšího tvaru s vyváženým poměrem mezi výkonem a komfortem. Díky kvalitnímu vícevrstvému dřevěnému jádru Dual Woodcore XL, které je zesíleno pásem dynamické oceli nabízí tyto lyže snadné ovládání, zejména ve fázi zahájení oblouku, velmi přesné a stabilní chování v jeho průběhu a razantnější ukončení, je-li k tomu chuť.

Značka: VOLKL
Délka: 156
Nejdříve musíte vybrat datum pro vaší rezervaci

Detaily produktu

Sportovní dámské lyže širšího tvaru (79 mm pod vázáním) s vyváženým poměrem mezi výkonem a komfortem. Díky kvalitnímu vícevrstvému dřevěnému jádru Dual Woodcore XL, které je zesíleno pásem dynamické oceli (Powered by Steel) nabízí tyto lyže snadné ovládání, zejména ve fázi zahájení oblouku, velmi přesné a stabilní chování v jeho průběhu a razantnější ukončení, je-li k tomu chuť.

Uvedené vlastnosti dodává lyžím Flair 79 tvar XTD Tip and Tail Rocker a zesílení boků Center Sidewall, se kterým dokonale spolupracuje konstrukce XTD Transmission.

Model Flair 79 je dodáván s vázáním IPT WR XL TCX GW Lady, které má oproti předchozí variantě o 11% širší kontaktní plochu uchycení k lyži. Tato úprava zlepšuje přenos lyžařových povelů přímo na hrany lyže a přispívá tak k navýšení jistoty ovládání a stability.

Vázání samozřejmě disponuje všemi nejmodernějšími bezpečnostními standardy značky Marker a je plně kompatibilní s podrážkami bot GripWalk.

Toto vázání lze velmi snadno, bez nutnosti použití nářadí, přizpůsobit na různé velikosti bot.

TECHNOLOGIE:
3D Ridge
Powered by Steel
Full Sidewall
Skluznice P-Tex 2100

GEOMETRIE:
129/79/109

DÉLKA (cm) / RÁDIUS (m):
147/ 11.8
156/12.7
163/14.1
170/15.6

SYSTÉM / DESKA:
Dual Wood Core XL

VÁZÁNÍ:
iPT WR XL 11 TCX GW Lady

HMOTNOST (1 lyže s vázáním):
1590g

ÚROVEŇ LYŽAŘE:
pokročilý

TERÉN:
upravený/proměnlivý