Volkl Racetiger SC black + VMotion 12 GW black/yellow

od 350,- Kč / den vč. DPH
info Zobrazit kompletní ceník

Odladěné slalomky Völkl Racetiger SC jsou vyztužené ocelí, disponují tlumícím prvkem UVO pro eliminaci nežádoucích vibrací a prohnutím rocker na špičce pro snazší zahájení oblouku.

Značka: VOLKL
Délka: 165
Nejdříve musíte vybrat datum pro vaší rezervaci

Detaily produktu

Fantastické lyže na kratší oblouky na upravených svazích. Tyto odladěné slalomky jsou hbité, točivé a přitom stabilní a snadno ovladatelné.
Těchto vlastností bylo dosaženo sladěním několika konstrukčních prvků do dokonale fungujícího celku.
Základem je upravené dřevěné jádro (Full SensorWoodCore light), zesílené pásem dynamické oceli (Powered by Steel). To vše doplňuje tvar prohnutí s lehce přizdvihnutou špičkou (TIP ROCKER) a tlumič nežádoucích vibrací UVO.3D (dokáže tlumit ve třech nezávislých rovinách).
3D Glass - 2x vrstva sklolaminátu, na špičce a patě poskládaná do 3D (lyže zrychluje při výjezdu z oblouku, lépe drží na hraně).
Model Racetiger SC je dodáván s novým vázáním vMotion GW. To kombinuje moderní technologie, špičkové bezpečnostní standardy značky Marker, dokonalý přenos sil (širší a nižší uložení na lyži) a snadné nastavení na velikost boty.
Vázání vMotion GW je plně kompatibilní se sjezdovými botami s podrážkou Grip Walk.
Díky kombinaci výše uvedených postupů a technologií bylo dosaženo nezanedbatelné úspory hmotnosti, která se velmi příznivě promítá do snadného a jistého ovládání těchto lyží.

TECHNOLOGIE:
UVO 3D
3D.Glass
Full Sidewall
Skluznice P-Tex 2100
Powered by Steel

GEOMETRIE:
123/70/103

DÉLKA (cm) / RÁDIUS (m):
150/10.5
155/11.3
160/12.1
165/13.0
170/13.9

SYSTÉM / DESKA:
Full SensorWoodCore

VÁZÁNÍ:
vMotion3

HMOTNSOT (1 lyže s vázáním):
1930g (165cm)

ÚROVEŇ LYŽAŘE:
pokročilý

TERÉN:
upravený/proměnlivý