Volkl Deacon 76 black + vázání rMotion2 12 black

od 200,- Kč / den vč. DPH
info Zobrazit kompletní ceník

Deacon 76 jsou rychlé, agresivní, ale zároveň bezpečné lyže pro zkušené lyžaře. Ideální do delšího oblouku. Celodřevěné jádro s titanalem a 3D glass techologií. Šířka pod středem 76mm. Tlumící prvek UVO 3D. Lyže jsou se sportovním vázáním rMotion s DIN do 12.

Značka: VOLKL
Nejdříve musíte vybrat datum pro vaší rezervaci

Detaily produktu

Deacon 76 jsou rychlé, agresivní, ale zároveň bezpečné lyže pro zkušené lyžaře. Lyže jsou vybaveny vázáním rMotion2 s DIN do 12. Celodřevěné jádro, unikátní technologie UVO 3D zaručuje tlumení nárazů ve všech směrech, což zaručuje maximalizaci stability jízdy a neustálý kontakt hrany se sněhem.

Nová špičková all-mountain řada DEACON přichází se stejnou technikou jako je závodní Racetiger, ale má širší možnosti použití.

Deacon 76 jsou rychlé, agresivní, ale zároveň bezpečné lyže pro zkušené lyžaře. Ideální především do delšího oblouku.

Osvědčená speciální konstrukce dřevěného jádra Speedwall Multilayer Woodcore dodává skvělou dynamiku a umožňuje perfektní přenos sil na hranu. Jádro je doplněno o novou technologii 3D.GLASS, kdy namísto několika konvenčních vrstev materiálu v jádru lyže naležato je v oblasti špičky a paty lyží i vrstva sklolaminátu vertikálně naohýbaná:

  • lyže zrychlují při výjezdu z oblouku,
  • lyže jsou mnohem agilnější a živější,
  • posílení přenosu sil od lyžaře směrem na hranu,
  • lyže mnohem lépe drží na hraně, speciálně na tvrdém zmrzlém sněhu.

Lyže jsou dále vybaveny na špičce tlumičem UVO 3D, který se stará o tlumení rázů a vibrací při rychlé jízdě, což zaručuje maximalizaci stability jízdy a neustálý kontakt hrany se sněhem.

Prohnutí lyže XTD Tip & Tail Rocker usnadňuje manévrovatelnost a přidává na stabilitě díky tomu, že si můžete vzít i delší délku lyží.

TECHNOLOGIE:
UVO 3D
3D.Glass
Full Sidewall
Skluznice P-Tex 4504
Powered by Titanium

GEOMETRIE:
122/76/103

DÉLKA (cm) / RÁDIUS (m):
171/17.2
176/18.3
181/19.4

SYSTÉM / DESKA:
Speedwall Multil.Woodcore

VÁZÁNÍ:
rMotion2 12 GW

HMOTNSOT (1 lyže s vázáním):
2300g (176 cm)

ÚROVEŇ LYŽAŘE:
pokročilý

TERÉN:
upravený/proměnlivý