Rossignol React 4 Sport CA Xpress + vázání Xpress 11 GW B83 - black/red

od 200,- Kč / den vč. DPH
info Zobrazit kompletní ceník

React R4 Sport jsou sportovní sjezdové lyže s dřevěným jádrem Poplar Wood Core, které zajišťuje pružnost, stabilitu a dobré držení na hraně při zachování nízké hmotnosti

Značka: Rossignol
Délka: 154
Nejdříve musíte vybrat datum pro vaší rezervaci

Detaily produktu

React R4 Sport jsou sportovní sjezdové lyže s dřevěným jádrem Poplar Wood Core, které zajišťuje pružnost, stabilitu a dobré držení na hraně při zachování nízké hmotnosti.
K plynulosti jízdy přispívá použití karbonového plátu uprostřed lyže. Technologie FLEX TIP přenáší torzní síly působící na špičku a patku lyže při nájezdu do oblouku, respektive při výjezdu z něj do střední části lyže a přispívá tak k vyšší akceleraci jízdy v obloucích.

Technologie a přednosti:

FLEX TIP TECHNOLOGY - Technologie, která umožňuje dosáhnout vyššího zrychlení při vjezdu do oblouku i výjezdu z něj. Toho je dosaženo speciální konstrukcí špičky lyže, která přenáší torzní síly do průhybu lyže.

LCT TECHNOLOGY - LINE CONTROL TECHNOLOGY - Inovace v oblasti závodních modelů World Cup - nová konstrukce LCT, která Vám bude zárukou jedinečné energie, plynulosti a stability za každých podmínek. Lyže mají středový pruh z karbonu, čímž je regulována flexe lyže a je zajištěna stabilita a plynulost jízdy.

CARBON - Kombinace vysoké pružnosti se silou v tahu, nízkou hmotností a nízkou tepelnou roztažností dodává karbonovým vláknům perfektní výbušnost

POPLAR WOOD CORE - Jádro POPLAR WOOD je zárukou vyvážené kombinace nízké hmotnosti, pružnosti, energie, stability a energie.

CAP - Lyže s konstrukcí CAP jsou posíleny vrchní vrstvou ROSSITOP, která lyži obaluje od hrany až ke hraně druhé. Tato konstrukce pomáhá vytvořit lyže, které jsou velmi snadné k použití, pohodlné a odolné

Specifikace:

  • Vykrojení: 122/75/108
  • Rádius: 11 m (146) / 12 m (154) 13 m (162) / 14 m (170)
  • Délky: 146-154-162-170
  • Vázání: Xpress 10 B83 Bk/Gr
  • Hmotnost: 3,1 kg / pár v délce 170 cm