Volkl Racetiger GS + rMotion2 12 GW black/flo-red

od 350,- Kč / den vč. DPH
info Zobrazit kompletní ceník

Skvělé lyže na rychlé dlouhé oblouky na tvrdých upravených svazích. Základem je sendvičová konstrukce s vícevrstvým dřevěným jádrem vyztuženým titanálovým plechem a doplněno novou technologií 3D.GLASS, která lyži dělá hravější. Model Racetiger Speedwall GS UVO má tvar prohnutí Tip Rocker a nový tlumič nežádoucích vibrací - prvek UVO.3D.

Značka: VOLKL
Délka: 175
Nejdříve musíte vybrat datum pro vaší rezervaci

Detaily produktu

Skvělé lyže na rychlé dlouhé oblouky na tvrdých upravených svazích. Základem je sendvičová konstrukce s vícevrstvým dřevěným jádrem (Speedwall Multilayer Woodcore), kdy samotné jádro je vyrobeno ze dvou druhů dřeva – tvrdší v oblasti hran, měkčí ve středu lyže. Uvedené jádro je ještě z horní i dolní strany vyztuženo titanalovým plechem. Jádro je dále doplněno novou technologií 3D.GLASS, která lyži dělá hravější.
Model Racetiger Speedwall GS UVO má tvar prohnutí Tip Rocker (lehce přizvednutá špička pro snazší ovládání při nájezdu do oblouku) a nový tlumič nežádoucích vibrací – prvek UVO.3D (dokáže tlumit rázy ve třech nezávislých směrech).
Rychlost skluzu, a tím i lyží, zajišťuje použití vysokomolekulární závodní skluznice P-Tex 4504, spolu s úpravou boků Speedwall (oproti běžným bočnicím má tato řádově vyšší kluznost).
Model Racetiger Speedwall GS je dodáván s deskou a inovovaným vázáním rMotion2 Grip walk, které má oproti svému předchůdci širší základnu (tím i kontaktní plochu spojení s lyží pro optimální přenos sil od lyžaře do lyže) a nižší hmotnost. Uložení vázání na lyži je plovoucí (pevný bod je pod patou), čímž je dosaženo většího zrychlení při výjezdu z oblouku.

TECHNOLOGIE:
UVO 3D
3D.Glass
Full Sidewall
Skluznice P-Tex 4504
Powered by Titanium

GEOMETRIE:
114/69/97

DÉLKA (cm) / RÁDIUS (m):
170/17.1
175/18.3
180/19.4
185/20.6

SYSTÉM / DESKA:
Speedwall Multilayer Woodcore

VÁZÁNÍ:
rMotion2 12 GW

HMOTNSOT (1 lyže s vázáním):
2130g (175cm)

ÚROVEŇ LYŽAŘE:
pokročilý

TERÉN:
upravený/proměnlivý