Volkl Flair SC + vázání VMotion 11 alu GW Lady black/silver

od 350,- Kč / den vč. DPH
info Zobrazit kompletní ceník

Vynikající sportovní dámské lyže na upravené tratě, hbité, točivé a přitom stabilní a snadno ovladatelné. Těchto vlastností bylo dosaženo sladěním několika konstrukčních prvků do dokonale fungujícího celku. Základem je upravené odlehčené dřevěné jádro, které je zesílené pásem dynamické oceli a pevnou bočnicí Full Sidewall. To doplňuje tvar prohnutí s lehce přizdvednutou špičkou - Tip Rocker pro snadnější zahájení oblouku.

Značka: VOLKL
Délka: 158
Nejdříve musíte vybrat datum pro vaší rezervaci

Detaily produktu

Vynikající sportovní dámské lyže na upravené tratě, hbité, točivé a přitom stabilní a snadno ovladatelné.

Těchto vlastností bylo dosaženo sladěním několika konstrukčních prvků do dokonale fungujícího celku. Základem je upravené odlehčené dřevěné jádro (WOODCORE LIGHT), které je zesílené pásem dynamické oceli (POWERED BY STEEL) a pevnou bočnicí Full Sidewall. To doplňuje tvar prohnutí s lehce přizdvednutou špičkou (TIP ROCKER).

Model Racetiger Flair SC je dodáván s, pro dámy speciálně odlehčeným, vázáním VMotion GW Lady. To kombinuje moderní technologie, špičkové bezpečnostní standardy značky Marker, dokonalý přenos sil (širší a nižší uložení na lyži) a snadné nastavení na velikost boty.

Vázání VMotion GW je plně kompaktabilní se sjezdovými botami s podrážkou Grip Walk.

Díky kombinaci výše uvedených postupů a technologií bylo dosaženo nezanedbatelné úspory hmotnosti, která se velmi příznivě promítá do snadného a jistého ovládání těchto lyží.

TECHNOLOGIE:
Powered by Steel
Full Sidewall
Skluznice P-Tex 2100

GEOMETRIE:
122/73/103

DÉLKA (cm) / RÁDIUS (m):
153/ 12.4
158/13.4
163/14.3

SYSTÉM / DESKA:
Wood Core Light

VÁZÁNÍ:
vMotion 12 alu GW Lady

HMOTNOST (1 lyže s vázáním):
1850g (163 cm)

ÚROVEŇ LYŽAŘE:
pokročilý

TERÉN:
upravený/proměnlivý