Staňte se partnerem

Půjčovnám sportovního vybavení poskytuje Anyrent kompletní technologické zázemí. Vše za IT, a to bez nutnosti jakékoliv instalace, nákupu počítačů, tedy řešení pro kompletní správu zboží, zákazníků, rezervační systém, přehlednou a podle zvolených kritérií prezentovanou nabídku, a to jak pro prohlížeče počítačů tak mobilních zařízení, online platební nástroje. Anyrent jednoduše poskytuje zcela nový a efektivní prodejní kanál.

Poznámka k online platební bráně: Okamžitě poskytujeme kompletní online řešení půjčovny s výjimkou zaktivované online platební brány, kterou spolu s partnerem aktivujeme pro každého partnera samostatně a na jeho jméno, po uzavření dohod a potřebných dokumentů s vybraným poskytovatelem této finanční služby.

Co služba online půjčovny stojí?

Varianta - Základní
Základní varianta služby znamená pronájem technologického řešení bez napojení na prodejní kanál.
Cena řešení pro partnera: 990,- Kč bez DPH měsíčně nebo 9 990,- Kč bez DPH za rok.

Varianta - Úplná
Úplná varianta znamená pro partnera možnost využití kompletního technologického řešení Anyrent s napojením na prodejní kanál.
Cena řešení pro partnera: 10% s DPH z obratu realizovaného prostřednictvím platformy Anyrent nebo 20% s DPH z obratu prostřednictvím platformy Anyrent příp. prostřednictvím tzv. widgetu umístěného na webu partnera při zajištění i dodatečných služeb Anyrent dopravy, tj. doručení zboží k zákazníkovi (a zpět).

Jak na to?

Kontaktujte Dušana Gajdoštíka na emailové adrese dusan.gajdostik@anyrent.cz nebo telefonním čísle +420 603 155 249.