Anyrent
Výdejní místo: Ski a Bike Centrum Radotín

Fischer Speedmax Skate Plus X-Stiff IFP

od 335,- Kč / den vč. DPH
info_outline Zobrazit kompletní ceník
info_outline Jaké vybavení obsahuje set?

Speedmax Skate Plus X-Stiff IFP je top model skejtových běžeckých lyží značky Fischer ideální pro teploty -10°C a vyšší. Lyže mají nepřekonatelný skluz a rychlost, skvěle absorbují vosky a mají stejné jízdní vlastnosti za všech teplotních podmínek. Varianta extra vysoké tvrdosti lyže.

Značka: Fischer
Délka: 190
Nejdříve musíte vybrat datum pro vaší rezervaci

Detaily produktu

Speedmax - lyže olympijských vítězů a světových šampionů

Molekulární struktura skluznice je při obvyklé technologii výrovy ovlivňována vysokou teplotou a tlakem, které ji částečně deformují. FISCHER proto vyvinul nový postup tzv. COLD BASE BONDING, lepení skluznice za studena. Tím se zabraňuje deformaci kvalit materiálu a využívá se naplno všech jeho předností. Lyže SPEEDMAX tak mají nepřekonatelný skluz a rychlost, skvěle absorbují vosky a skluznice je navíc snadněji brousitelná. V neposlední řadě pak díky zcela nové vrstvě mezi skluznicí a jádrem, která pohlcuje tepelné rozdíly, projevují lyže SPEEDMAX stejné jízdní vlastnosti za všech teplotních podmínek.

Lyže mají nové jádro AIR CORE HM CARBON, které vychází z modelu RCS SKATE a je dále upravené pro novou technologii výroby COLD BASE BONDING. Jádro je tvořeno mnoha hi-tech materiály, obsahuje základní dvousměrnou strukturu a další karbonové (Fischer Carbon Fibre) a kompozitní vrstvy.

Použitý typ konstrukce SKATING 1Q/610 je díky odlehčení špiček a patek lyží perfektní pro kompaktní až měkký sněhový podklad.

Model se skluznicí WC PLUS pro teploty -10°C a vyšší, s vrchní úpravou DTG World Cup Plus s hlubšími a hrubšími mikrodrážkami.

Součástí lyží je integrovaná deska IFP pro snadnou montáž vázání bez vrtání do lyží - kompatibilní s vázáním Turnamic (Fischer, Rossignol). Nekompatibilní s vázáním NNN NIS (Rottefella) a SNS (Salomon).

Specifikace:

 • Boční forma: 41 - 44 - 44
 • Délky: 191
 • Hmotnost/délka: 1.030 g / 186 cm
 • Tvrdost: X-stiff
 • Skluznice: WC Plus

Technologie:

 • Air Core HM Carbon - To nejnovější ze Světového poháru: osvědčený materiál Air Core v kombinaci s vysokomolekulárními karbonovými vlákny.

 • Cold Base Bonding - Revoluce ve výrobě lyží: Technologie Speedmax, která chrání homogenní molekulární struktury skluznice a zajišťuje tak dokonalou absorpci vosku. Garantuje maximální rychlost.

 • DTG World Cup Plus - Speciální úprava skluznice ze Světového poháru. Hlubší a hrubší struktura se perfektně hodí pro hrubozrnný a mokrý sníh při teplotách od 0°C a vyšších.

 • Finish First - Nová konečná úprava skluznice. Spojuje v sobě všechny jendotlivé technologické kroky v průběhu zpracovávání skluznice.

 • Fischer Carbon Fibre - Multiosová karbonová tkanina T300 1K pro špičku a konec lyže a jako laminát. Maximální zatížitelnost a minimalizace hmotnosti.

 • Precision Pairing System - Další generace párování lyží: plně automatizované statické i dynamické měření většího počtu párovacích kritérií slouží k přesnému výběru lyží a jejich optimálnímu párování.

 • Prewaxed - Infračervená preparace horkým voskem obsahujícím fluorid. Nejlepší kluzné vlastnosti, ochrana proti znečištění a oxidaci. Powered by Swix.

 • Skating 610 - Konstrukce závodní lyže pro bruslení, maximální rychlost díky odlehčení špičky a konce lyže. Perfektní pro kompaktní až měkký sněhový podklad.

 • Hole Ski Tip - Konstrukce špičky u top skating modelů vyrobená z laminátů HM Carbon pro snížení hmotnosti na špici. Díky této špičce s otvorem je potřeba méně vynaložené síly díky sníženému kyvadlovému pohybu.