Výdejní místo: Praha 5 Ski a Bike Centrum Radotín

SC SKATE fischer

od 246,- Kč / den vč. DPH
info_outline Zobrazit kompletní ceník
info_outline Toto je kompletní SET

Běžky pro lyžaře, kteří začínají s bruslením. Nabízejí výbornou stabilitu, pružnost a univerzální závodní skluznici broušenou na kameni. Jsou vhodné do všech teplotních a sněhových podmínek. NIS deska pro snadnou montáž vázaní (NNN systém).

Značka: Fischer
Délka: 185
Nejdříve musíte vybrat datum pro vaší rezervaci

Detaily produktu

Běžecké lyže Fischer SC Skate NIS jsou určeny zejména pro lyžaře, kteří začínají s bruslařskou technikou. Konstrukce Skating 115 nabízí speciální předpětí a daleko od sebe vzdálené opěrné plochy. Díky tomu lyže nabízejí větší stabilitu a možnost opravdu silného odrazu zejména na tvrdém sněhovém povrchu.

Jádro Air Tec Basalite z lehkých druhů dřev se vzduchovými kanálky šetří hmotnost (1360 g / pár / 187 cm). O to se stará také vrstva Power Layer - extrémně lehký, 0,2 mm tenký laminát z přírodního vlákna a pryskyřice. Použitá bazaltová vlákna zase zajišťují dokonalou pružnost nezávislou na teplotě.

Model je osazen univerzální závodní skluznicí WC Pro, u níž je aplikováno zabroušení na kameni (Speed Grinding), které zajišťuje ty nejlepší kluzné vlastnosti za jakýchkoliv sněhových podmínek. Zesílená konstrukce patek lyží zajišťuje nadstandardní odolnost proti opotřebení či poškození.

Součástí lyží je integrovaná deska NIS pro snadnou montáž vázání bez vrtání do lyží (pouze NNN systém). Odpovídající délku lyže vám rádi doporučíme po přeměření stoupací komory u nás na prodejně.