Anyrent
Výdejní místo: Praha 5 Ski a Bike Centrum Radotín

Kästle XP20 Classic Skin - Hard

od 246,- Kč / den vč. DPH
info_outline Zobrazit kompletní ceník
info_outline Jaké vybavení obsahuje set?

Kästle XP20 Classic Skin jsou lehké běžky určené na dlouhé vzdálenosti, zárověň jsou velice lehké a nabízí excelentní přenos sil. Jsou tužší, nabízí přesnou kontrolu a vynikající skluz a budou vyhovovat zejména energičtějším běžcům a běžkyním na lyžích. S pásy ze 100% mohéru na mazací komoře zaručuje dobrou přilnavost i na tvrdém, uježděném sněhu. Jsou ideální volbou do všech podmínek a manipulace s nimi je velice snadná.

Nejdříve musíte vybrat datum pro vaší rezervaci

Detaily produktu

Úzké XP20 jsou velice lehké a nabízí excelentní přenos sil. Honeycomb jádro vyztužené karbonem a Hollowtech 2.0 vytváří perfektně vyrovnané lyže. XP20 excelují ve vysokých rychlostech a při běhu na dlouhé vzdálenosti.

Jsou tužší, nabízí přesnou kontrolu a vynikající skluz a budou vyhovovat zejména energičtějším běžcům a běžkyním na lyžích. S pásy ze 100% mohéru na mazací komoře zaručuje dobrou přilnavost i na tvrdém, uježděném sněhu. Díky pásům lyže kloužou plynuleji a tišeji ve srovnání s často používanými šupinami. Jsou ideální volba do všech podmínek a manipulace s nimi je velice snadná.

Specifikace:

  • Délky: 180, 188, 196, 204 cm
  • Profil: 41-44-44 mm
  • Tvrdost: hard
  • Skluznice: WC Race Plus
  • Varianta: Skin (+10 °C to -30 °C)

Technologie:

  • HOLLOWTECH: Odstraněním nepotřebných vrstev ve špičce lyže jsou špičky a lyže celkově lehčí. To jim dodává výrazně lepší rovnováhu a redukuje rotaci při pohybu lyže vpřed, což pomáhá sportovcům šetřit síly a rychleji dosáhnout cíle.
  • CAP KONSTRUKCE: Její povrchová fólie obaluje boky lyže a perfektně tak chrání jádro. Vyztužená karbonem.
  • JÁDRO: Vyráběno podle zásady včelích pláství z přírodních vláken, což redukuje hmotnost na minimum a zajišťuje stabilitu. Jádro si zároveň zachovává elasticitu a poskytuje výbušný odrazový efekt pod chodidlem. Struktura včelích pláství je zabudována do torzního boxu z ultralehkého dřeva paulovnie, kterému říkáme UL WOOD. To zaručuje optimální torzní tuhost a flexi při minimální hmotnosti.
  • SKIN: Nemazací běžky bez nutnosti aplikace stoupacího vosku, které dodávají klasickému stylu enormní dynamičnost. Mohér v oblasti pod vázáním zaručuje i na tvrdém, kluzkém sněhu optimální stoupací vlastnosti, lyže mají zároveň lepší a tišší skluz než jakékoli šupinové lyže. Ideální volba pro jednoduchou manipulaci pro všechny sněhové podmínky s teplotou vzduchu mezi +10° C a -30° C.


enter image description here