Kästle TX77 + TX77 Skin

od 415,- Kč / den vč. DPH
info Zobrazit kompletní ceník

Skialpinistické lyže Kästle TX77, které vám zajistí efektivní stoupání. Díky téměř závodní karbonové konstrukci a technologii Early Rise vynikají ultralehké lyže maximální stabilitou a neuvěřitelnou přilnavostí při sjezdu. Nová technologie Hollowtech 3.0 poskytuje větší pocit jistoty, a to díky stabilitě, přilnavosti a nižští hmotnosti. Je navíc vyroben z fotoluminiscenčního materiálu, který svítí ve tmě.

Délka: 167
Nejdříve musíte vybrat datum pro vaší rezervaci

Detaily produktu

Díky téměř závodní karbonové konstrukci a technologii Early Rise vynikají ultralehké lyže TX77 maximální stabilitou a neuvěřitelnou přilnavostí při sjezdu. Třešničkou na dortu je nová technologie Hollowtech 3.0, která poskytuje větší pocit jistoty při oblíbeném nočním touringu.

Zkušení lyžaři, např. rakouští horští a lyžařští průvodci tyto lyže volí, když chtějí efektivní stoupání a maximální výkon při sjezdu.

Lyže jsou dodávány bez vázání, zde naleznete nabídku skialpinistických vázání

Specifikace:

  • Délky: 157, 166, 175 cm
  • Profil: 121-77-107 mm
  • Rádius: 11 m (157), 13,1 m (166), 14,6 m (175)
  • Jádro: pavlovnie
  • Pásy: TX77 SKIN

Technologie:

  • HOLLOWTECH: Odstraněním nepotřebných vrstev materiálu ve špičce se snížila hmotnost lyže, což přináší rovnou několik výhod: vibrace se sníží až o 30 %, lyže získá na stabilitě, hrany mají větší přilnavost a celkově je díky nižší hmotnosti vedení lyží přesnější. Je vyroben z fotoluminiscenčního materiálu, který svítí ve tmě.
  • SEMI-CAP SIDEWALL KONSTRUKCE: Konstrukce v sobě snoubí odolnost robustní technologie Cap s výkonem a stabilitou konstrukce Sidewall. Svrchní vrstva je přetažena dolů přes horní pás až k bočnici ABS; tento postup poskytuje přídavnou ochranu, zároveň však zachovává torzní tuhost jako u klasické konstrukce Sidewall.
  • DŘEVĚNÉ JÁDRO: V konstrukci každé lyže Kästle je použito dřevěné jádro prvotřídní kvality vyrobené s přesností na desetinu milimetru. Druh dřeva, nebo kombinace různých druhů dřeva, je pečlivě vybírán pro každou modelovou řadu zvlášť s ohledem na předem určené použití lyže.
  • LOW CAMBER: Prohnutí je výrazně menší a kontaktní body jsou posunuty podstatně blíže ke středu lyže. Efektivní hrana je úměrně tomu kratší, lyže jsou točivější a určeny pro kratší oblouky.
  • RISE: S technologií Rise optimalizujeme provedení špičky lyže a kontrolujeme float s ohledem na určené použití lyží. Early Rise zlepšuje float a usnadňuje vedení lyží na sjezdovce i v all-mountain terénu.