Dynastar Vertical W

od 415,- Kč / den vč. DPH
info Zobrazit kompletní ceník

Skialpinistické sjezdové lyže pro mírně pokročilé i pokročilé lyžaře s lehkým jádrem z dřeviny Paulownia a karbonovým opletem. Zvednutí špičky Early Rise Rocker usnadňuje zahájení oblouku a vyplouvání lyže z hlubšího sněhu. Rádius odpovídá dlouhým obloukům.

Značka: Dynastar
Délka: 170
Nejdříve musíte vybrat datum pro vaší rezervaci

Detaily produktu

Dynastar Vertical jsou skialpinistické sjezdové lyže pro mírně pokročilé a pokročilé lyžaře, jimž umožňují užít si lyžařské dobrodružství i mimo upravené sjezdové tratě.Technologie špičky Early Rise Rocker a velmi lehké jádro ze dřeva paulovnie - to je zárukou, že jsou lyže Vertical lehké a velmi efektivní při výstupu a skvěle manévrovatelné při sjezdu. Alti Skin Grip na špičce slouží k uchycení a vycentrování stoupacích pásů. Šířka ve středu lyže 82 mm ji předurčuje pro použití mimo sjezdovku, ale užijete si s ní své i na upravené trati. Rádius odpovídá dlouhým obloukům.

Lyže jsou dodávány bez vázání, zde naleznete nabídku skialpinistických vázání

Lyže jsou dodávány bez stoupacích pásů, pro tyto lyže jsou doporučeny stoupací pásy L2 Skin Vertical Access / Pro nebo L2 Skin M-Vertical 88 , případně lze použít univerzální “zařezávací” pásy Colltex

Technologie:

EARLY RISE ROCKER:
-Technologie špičky Early Rise Rocker usnadňuje výstup a vstup do oblouku a manévrovatelnost při sjezdu.

PAULOWNIA WOOD CORE
- Paulownia WOOD CORE je lehké jádro z rychle rostoucí dřeviny Paulownia o hustotě 300 g/m3. Jádro redukuje hmotnost lyží v průměru o 15 až 20 % ve srovnání s běžně používaným topolovým jádrem.

SINTERED BASE HD
- Skluznice, která nabízí vynikající kluzné vlastnosti za všech klimatických podmínek.

Parametry:


  • Délka: 154, 162, 170, 178
  • Radius: 18 m při délce 162 cm
  • Jádro: Paulownia Wood Core
  • Konstrukce: Full Sidewall Construction
  • Rozměry: 114 - 82 - 102
  • Rocker: Early Rise Rocker