Anyrent
Výdejní místo: Ski a Bike Centrum Radotín

Rossignol Delta Comp R Skin Jr

od 121,- Kč / den vč. DPH
info_outline Zobrazit kompletní ceník
info_outline Jaké vybavení obsahuje set?

Juniorské běžecké lyže Rossignol Delta Comp R-Skin Junior IFP jsou navrženy pro výkonnostní sportovce. Lyže jsou bez vázání.

Značka: Rossignol
Délka: 155
Nejdříve musíte vybrat datum pro vaší rezervaci

Detaily produktu

Juniorské běžecké lyže Rossignol Delta Comp R-Skin Junior IFP jsou juniorské lyže se závodní charakteristikou s integrovaným odrazovým mohérovým pásem. Je vybavena prémiovým dřevěným jádrem o nízké hustotě inspirovaného závodní řadou X-IUM, ale s přístupnější flexí, která je vhodnější pro začínající závodníky.
Rossignol vyměnitelný mohérový pásek nabízí konzistentní odraz a skluz bez použití stoupacích vosků. Běžky jsou kompatibilní se systémem vázání TOURNAMIC® pro nejlepší flex a pocit z kontaktu se sněhem.
Díky použité technologii R-Skin si klasický styl lyžování užije pohodlně a snadno jak začátečník tak výkonnostní lyžař.
R-Skin vyměnitelný mohérový pásek nabízí snadný, konzistentní odraz a maximální skluz bez použití stoupacích vosků; Použitelnost R-skin pásků je 100-150 dní na sněhu , přibližně 2 000 km.
Běžky jsou vybaveny technologií vázání TURNAMIC®. Do lyže je bez použití šroubů integrovaná deska která je kompatibilní s různými typy vázání TURNAMIC®.
Použitá konstrukce Activ CAP nabízí rovnováhu torzní tuhosti a pružnosti od špičky po patku pro všechny podmínky při zachování stability díky kombinaci vícesměrného sklolaminátu a Rossicapu na svršku běžek.
Běžky jsou velice lehké a odolné určené pro lyžaře o váze do 50kg.
Premium jádro o nízké hustotě z lehkého dřeva se vzduchovými kanálky a výztuží z čedičových vláken pro živý pocit. Snížená hmotnost, zvýšená pevnost a návratnost energie.

Hlavní přednosti a parametry:

 • ACTIV CAP- kombinuje materiál ROSSICAP se skleněnými vlákny s cílem dosáhnout větší flexe a lepšího skluzu na nerovném terénu. Tato konstrukce také zvyšuje torzní tuhost a vylepšuje kontrolu.
 • LDC PREMIUM CORE
  Exkluzivní konstrukce jádra PREMIUM LOW DENSITY kombinuje lehké dřevěné jádro se vzduchovými kanálky a bazaltovými vlákny na vyztužení.
 • R-SKIN WAXLESS PATTERN - R-SKIN úprava stoupací komory skluznice spočívá v aplikaci mohérových pásů, které zajišťují spolehlivý odraz a jedinečný skluz bez nutnosti předchozí přípravy stoupací komory. Pásy mají velice dlouhou životnost a jsou snadno vyměnitelné.
 • Specifikace:

 • Profil/šířka: 51/47/49
 • Hmotnost: 1040g/ pár
 • Doporučené vázání: Turnamic®
 • Jádro: LDC Premium Core
 • Deska: IFP