Dynastar Vertical Pro

od 415,- Kč / den vč. DPH
info Zobrazit kompletní ceník

Skialpinistické sjezdové lyže pro dobré lyžaře s lehkým jádrem z dřeviny Paulownia a karbonovým opletem. Zvednutí špičky Early Rise Rocker usnadňuje zahájení oblouku a vyplouvání lyže z hlubšího sněhu. Rádius odpovídá dlouhým obloukům.

Značka: Dynastar
Délka: 178
Nejdříve musíte vybrat datum pro vaší rezervaci

Detaily produktu

Dynastar Vertical Pro jsou skialpinistické sjezdové lyže pro dobré lyžaře, jimž umožňují pronikat hlouběji do hor objevovat nepoznaná místa a zanechávat svou stopu v čerstvém prašanu.
Jsou vybaveny lehkým jádrem z rychlerostoucí dřeviny Paulownia a lehké pěny Dynacell a karbonovým opletem. Šířka ve středu lyže 82 mm ji předurčuje pro použití mimo sjezdovku, ale užijete si s ní své i na upravené trati. Přizvednutá špička Early Rise Rocker usnadňuje vyplouvání lyže z hlubšího sněhu a zároveň zvyšuje manévrovatelnost při sjezdu. Rádius odpovídá dlouhým obloukům.

Lyže jsou dodávány bez vázání, zde naleznete nabídku skialpinistických vázání

Lyže jsou dodávány bez stoupacích pásů, pro tyto lyže jsou doporučeny stoupací pásy L2 Skin Vertical Access / Pro nebo L2 Skin M-Pro / Tour 99 , případně lze použít univerzální “zařezávací” pásy Colltex

Technologie:

EARLY RISE ROCKER:
-Technologie špičky Early Rise Rocker usnadňuje výstup a vstup do oblouku a manévrovatelnost při sjezdu.

PAULOWNIA WOOD CORE
- Paulownia WOOD CORE je lehké jádro z rychle rostoucí dřeviny Paulownia o hustotě 300 g/m3. Jádro redukuje hmotnost lyží v průměru o 15 až 20 % ve srovnání s běžně používaným topolovým jádrem.

SINTERED BASE HD
- Skluznice, která nabízí vynikající kluzné vlastnosti za všech klimatických podmínek.

Parametry:


  • Délka: 154, 162 , 170 , 178
  • Radius: 18 m při délce 162 cm
  • Jádro: Paulownia Wood Core
  • Rozměry: 114 - 82 - 102
  • Rocker: Early Rise Rocker