Anyrent
Výdejní místo: Praha 5 Ski a Bike Centrum Radotín

Madshus Terrasonic Intelligrip

od 246,- Kč / den vč. DPH
info_outline Zobrazit kompletní ceník
info_outline Jaké vybavení obsahuje set?

Terrasonic Intelligrip jsou perfektní univerzální model lyží s těmi nejlepšími parametry vyráběný v několika váhových rozpětích vhodný jak pro závodníky, tak pro trénink. Stoupací pás Intelligrip z jedinečné směsi mohéru a nylonu zajišťuje optimální odraz a skluz za všech podmínek bez použití stoupacích vosků.

Značka: MADSHUS
Délka: 195
Nejdříve musíte vybrat datum pro vaší rezervaci

Detaily produktu

Lyže Terrasonic Intelligrip poskytují excelentní odraz v široké škále sněhových podmínek bez ztráty vynikajícího skluzu ani při sjezdu.
Perfektní univerzální model lyží s těmi nejlepšími parametry vyráběný v několika váhových rozpětích vhodný jak pro závodníky, tak pro trénink.
Kombinace závodní skluznice P190 Nano, lehkého 3D tvarovaného jádra Polycell a závodního vykrojení dělá z modelu Terrasonic stabilní, dobře se chovající lyže s jedinečným poměrem výkonu a ceny.
Progresivní profil pásky z jedinečné směsi mohéru a nylonu zajišťuje optimální odraz a skluz za všech podmínek bez použití stoupacích vosků. Integrovaná páska je vzhledem k tomu, že je ke skluznici přilepená pomocí tavného lepidla, vyměnitelná. Skluznice Intelligrip® je skutečným řešením pro snadné a pohodlné lyžování při zachování maximální výkonnosti.
S modelem Terrasonic můžete trénovat chytřeji pokud spárujte svoje lyže s aplikací Madshus empower™

Technická specifikace:

 • Model: N18297
 • Délka: : 180-210cm/5
 • Boční vykrojení/profil: 44-42-44mm
 • Hmotnost: 1150g/190cm (pár)
 • Jádro: Polycell
 • Skluznice: P190 Nano Universal/ IntelliGrip®
 • Komora: Classic Universal / Madshus Speed Tip

Technologie:

 • INTELLIGRIP® - stoupací pás na skluznici Madshus Intelligrip z mohéru a hladkého polyetylénu poskytuje výborný odraz na jakémkoli typu povrchu a dokonalý skluz. Pásky Intelligrip® nenamrzají, rychle a snadno
  se nasazují kdekoli na trati.
  POLYCELL - Jádro z polyuretanové pěny používá specifického vyztužení karbonovými a skelnými vlákny tak, aby vyhovova­lo nejrůznějším účelům, sněhovým podmínkám a typům lyžařů. Jádra Polycell poskytují lyžím Madshus odpovídající lehkost a vynikající tlumící vlastnost
 • 3 D CONSTRUCTION - 3D konstrukce představují proces tvarování povrchu lyže otpimalizující hmotnos, tuhost a citlivost (přenos energie) pomocí specifické struktury a vyladění torzní tuhosti a ohebnosti lyže
 • Madshus Speed Tip - Špička Madshus Speed tip jako jedna z funkčních součástí celkového profilu lyže. Díky svému zkosení ideálně prodlužuje tlakovou zónu skluznice lyže.
 • P190 Nano Universal - Závodní skluznice P190 Nano s vysokým počtem pórů skvěle absorbuje vosk a je vhodná i k zažehlování závodních práškových vosků.